Dietetyczna paczka

"Dieta pudełkowa" to popularne określenie diety cateringowej, która polega na codziennym dostarczaniu jedzenie do domu lub biura. Możliwy jest też odbiór osobisty w „Dietetycznej Paczce” w markecie E.Leclerc w Kędzierzynie. Zestaw zawiera pięć posiłków na cały dzień: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Jedzenie zapakowane jest w szczelne pudełka i pojemniki. Cena całodniowego wyżywienia zaczyna się już od 28 zł.

http://www.lokalna24.pl/index.php/miasto/13241-zdrowe-pudelko-robi-furore

 Naszym głównym celem jest produkcja diet pudełkowych jednak w ofercie posiadamy również, wyśmienite kanapki z domowa pastą jajeczną, twarożkową lub tuńczykową. Ogromną popularnością cieszą się również kanapki z wędzonym łososiem podanym z sosem koperkowym na rukoli, jak i z kurczakiem pieczonym z sezonowymi warzywami

Zdrowe pudełko” ściśle współpracuje z dietetykiem Joanną Józefowicz-Bryją, która indywidualnie przygotujemy dietę oraz z kucharzem, który przygotowuje potrawy z codziennie dostarczanych świeżych warzyw owoców, ziół  jak i  mięsa. Tu nie znajdziemy produktów wysoko przetworzonych takich jak mąka, cukier czy margaryna.

Zasada jest prosta: jemy małe porcje, ale często, dzięki czemu przyspiesza nasz metabolizm.  Dodatkowo nie martwimy  się o zakupy, przygotowywanie posiłków i liczenie kalorii.  Szybko, zdrowo i  wygodnie, a co najważniejsze - szybko widzimy efekt utraty niechcianych kilogramów.

Odwiedź naszą stronę: http://dietetyczna-paczka.pl/

Strona wykorzystuje cookie zapisując dane użytkownika.
Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki Polityka prywatności.

OK